PROMOCJA! W dniach 22 – 29 lutego kurs kat. B-standard taniej o 100 złotych!; Tylko u nas 80 zł zniżki na badania lekarskie! Aplikacja z dostępem do pełnej bazy pytań w cenie kursu!

EXTRA PROMOCJA! Zgarnij 100 zł zniżki na kurs kat. B – standard. Promocja obowiązuje od 22 do 29 lutego 2020; Zapisz się w biurze, przez formularz na stronie, wyślij meila, lub SMSem i zgarnij 100 zł 🙂 Promocja obowiązuje przy płatności jednorazowej za kurs.

PROMOCJA! Podpisując z OSK EXTRASZKOLENIA umowę o kurs prawa jazdy otrzymasz od nas kupon zniżkowy na badanie lekarskie w wysokości 80 zł. Kupon zrealizujesz w CENTRUM MEDYCYNY PRACY ZDROWIE Jarosław Pach; POZNAŃ; ul. KATOWICKA 81 B/A os. POLANKA (Za GALERIĄ MALTA).

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 17 lipca 2014 roku w sprawie badań lekarskich osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców wprowadzona została urzędowa opłata za badania lekarskie kierowców w kwocie 200 zł. Mając zniżkę na badanie zapłacisz 120 zł zamiast 200 zł.

PROMOCJE łączą się!!!

Zadzwoń!post