ZACZNIJ swoją przygodę z prawem jazdy – stań się KIEROWCĄ! PROMOCJA do końca PAŹDZIERNIKA kurs kat. B, B-automat taniej o 200 zł + e-learning + aplikacja z testami + podręcznik + zniżka na ubezpieczenie samochodu,domu w AVIVA + zniżka dla moto kursantów w sklepach i warsztatach motocyklowych + zniżka na badania lekarskie + voucher do restauracji jak zdasz za pierwszym razem. ZAPRASZAMY.

Zawsze w cenie kursu otrzymujesz:
1. Materiały do nauki od grupy IMAGE największego dostawcy w branży OSK:
– E-learning z dostępem do platformy przez 90 dni
– Aplikacja z testami – darmowa aktualizacja bazy pytań przez 90 dni
– Podręcznik Kierowca doskonały
2. Zniżka na badania lekarskie, Podpisując z OSK EXTRASZKOLENIA umowę o kurs prawa jazdy otrzymasz od nas kupon zniżkowy na badanie lekarskie w wysokości 80 lub 120 zł. Kupon zrealizujesz w CENTRUM MEDYCYNY PRACY ZDROWIE Jarosław Pach; POZNAŃ; ul. KATOWICKA 81 B/A os. POLANKA (Za GALERIĄ MALTA) lub Dr Tadeusz Filipiak / dr Izabela Klorek, Poznań ul. Niezłomnych 1D (budynek LOK)
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 17 lipca 2014 roku w sprawie badań lekarskich osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców wprowadzona została urzędowa opłata za badania lekarskie kierowców w kwocie 200 zł. Mając zniżkę na badanie zapłacisz 90 lub 120 zł zamiast 200 zł.
3. Zdając za pierwszym razem egzamin w WORD otrzymasz od nas VOUCHER do restauracji Barcydzieło 
4. EXTRA NOWOŚĆ! Każdy nasz kursant otrzyma SPECJALNĄ EXTRA OFERTĘ UBEZPIECZENIA. Poszerzamy naszą ofertę dla naszych EXTRA kursantów 🙂 Zaczynając swoją przygodę z prawem jazdy na pewno marzysz już o swoim pierwszym samochodzie. Pamiętaj o obowiązku ubezpieczenia nowo nabytego pojazdu. Krystian Piotrowski to nasz były kursant, który pomoże Tobie ubezpieczyć się na życie, przedstawi promocyjną ofertę ubezpieczenia samochodu.

PROMOCJE łączą się!!!

Zadzwoń!post