WALCZYMY Z KORONAWIRUSEM! GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY! Zapisując się na kurs otrzymasz dostęp do platformy E-LEARNING w cenie kursu oraz 100 zł zniżki na wybrany kurs prawa jazdy + aplikacja z testami + materiały do nauki + zniżka na badania lekarskie ! Promocja obowiązuje do 30 kwietnia!

EXTRA PROMOCJA! GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY! W związku z zaistniałą sytuacją zapisując się na kurs otrzymasz dostęp do platformy E-LEARNING w cenie kursu oraz 100 zł zniżki na wybrany kurs prawa jazdy + aplikacja z testami + materiały do nauki + zniżka na badania lekarskie ! Promocja obowiązuje do 30 kwietnia!
Zapisać na kurs prawa jazdy możesz się przez formularz zgłoszeniowy na stronie www, za pomocą SMSa, maila, lub Facebooka.
Wyślij nam swoje Imię i Nazwisko, PESEL oraz swój adres e-mail, numer telefonu i po dokonaniu opłaty za kurs wyślemy Tobie dostęp do platformy e-learningowej. Umowę o kurs wyślemy Tobie na podany adres e-mail.

PROMOCJA! Podpisując z OSK EXTRASZKOLENIA umowę o kurs prawa jazdy otrzymasz od nas kupon zniżkowy na badanie lekarskie w wysokości 80 zł. Kupon zrealizujesz w CENTRUM MEDYCYNY PRACY ZDROWIE Jarosław Pach; POZNAŃ; ul. KATOWICKA 81 B/A os. POLANKA (Za GALERIĄ MALTA).

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 17 lipca 2014 roku w sprawie badań lekarskich osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców wprowadzona została urzędowa opłata za badania lekarskie kierowców w kwocie 200 zł. Mając zniżkę na badanie zapłacisz 120 zł zamiast 200 zł.

PROMOCJE łączą się!!!

Zadzwoń!post